W tym poście chciałam się Was zapytać kogo wolicie Tomasa czy Leona!!! Chyba domyślacie się o czym piszę???
Znalazłam to zdjęcie:
Ten śliczny, ulizany fryz Leona *__*
JEGO NAJGORSZE ZDJĘCIE, PRZYNAJMNIEJ JA TAK UWAŻAM!!!
Piszcie w komach kogo wolicie!!!
Na koniec GIFEK!!!
DLA ODROBINY ŚMIECHU :
Biedna Viola!!! Ale gifek wygląda nadzwyczaj świetnie :D
Angie ;pp
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz