wtorek, 13 sierpnia 2013

Początki...

Cześć! Założyłam tego bloga z myślą o serialu Violetta, który można zobaczyć na kanale Disney Channel. Będę pisać o różnych nowinkach związanych z tym serialem.
Chciałam Wam powiedzieć, że prowadzę drugiego bloga z opowiadaniami:
http://violetta-historia.blogspot.com/
WSZYSTKICH FANÓW SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!
Na początek kilka zdjęć:





Angie ;pp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz