wtorek, 13 sierpnia 2013

Post organizacyjny: muzyka na blogu...

Hej!                                                                   Chciałabym dodać muzykę na bloga i zastanawiam się o jakiej tematyce.
Czy chciałybyście żeby akurat były to piosenki z serialu "Violetta" czy inne? Jeśli chcecie, żeby to były inne to podajcie jakiegoś wykonawce.
Angie ;pp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz