wtorek, 13 sierpnia 2013

Przypomnienie zeszłego tygodnia czyli streszczenia odcinków 60-65

STRESZCZENIA ODCINKÓW - 61-65




61
Violetta zaczyna żałować udziału w konkursie talentów, ponieważ oznacza to częste występy przed kamerami. Podczas obiadu z ojcem zbiera się, by wyjawić mu prawdę, lecz przeszkadzają w tym obce dziewczyny, które oznajmiają, że poznają ją z telewizji. Violetta oświadcza, że została z kimś pomylona. Oznacza to dalsze kłamstwa, co wzmaga jej smutek. Matias grozi, że wyda Jade i Jacinto w ręce policji. Mariotti chce uzyskać o uczestnikach konkursu informacje osobiste dla spotęgowania zainteresowania widzów, ale Antonio się na to nie godzi. Tomas postanawia dowiedzieć się, kto spośród nich jest szpiegiem. Ludmila przyznaje się przed Tomasem do podarcia formularza Violetty. Zdenerwowana Violetta rzuca się Tomasowi na szyje, co zostaje sfilmowane przez Mariottiego.
62
Mariotti montuje materiał pokazujący Tomasa i Violettę w taki sposób, że wygląda, jakby chcieli nawiązać romans za plecami Leona. Pokazuje go Leonowi, który zrywa z Violettą nie słuchając jej wyjaśnień. Mariotti dzięki zabiegom montażowym tworzy filmy pokazujące rzekomo Leona obrażającego nowych studentów, Francescę podlizującą się jury i Maxiego komentującego jej zachowanie w niewybredny sposób. Antonio martwi się niesnaskami, które filmy te wywołują pomiędzy studentami i przerywa show. Violetta czyta pamiętnik Marii, z którego dowiaduje się, że jej matka miała siostrę imieniem Angeles. Angie wyjawia Pablo swoją obawę, że Violetta odkryje ich pokrewieństwo, po czym zdaje sobie sprawę, że ta rozmowa została sfilmowana. Matias widząc szczęście Jade postanawia nie denuncjować jej policji. Jacinto dowiaduje się, że German odnosi duże sukcesy w świecie biznesu i buduje intrygę, by go oszukać.
63
Angie nosi się z zamiarem wyjawienia swojej tożsamości Violetcie, kiedy Beto i Pablo wykradają film demaskujący jej sekret. German, dowiedziawszy się od matki Renzo, że występuje on w programie telewizyjnym, próbuje znaleźć show w Internecie, ale Ramallo przerywa połączenie w ostatniej chwili. Po przesłuchaniu Violetta zajmuje pierwsze miejsce, ale uczestników czeka jeszcze głosowanie publiczności. Ludmila zła, że zajmuje dopiero drugie miejsce próbuje sabotować występ Violetty przy pomocy zmanipulowanego filmu. Federico zakochuje się w Violetcie. Matias próbuje powstrzymać Jacinto przed kradzieżą należącej do Germana walizki zawierającej 5 milionów dolarów.
64
Violetta odrzuca zaloty Federico, ale dziękuje mu za wsparcie. Chce go przytulić, ale boi się, że zostanie to sfilmowane. Z powodu filmu zamieszczonego w Internecie przez Ludmilę Violetta nie otrzymuje żadnych głosów. Cami i Broadway zaczynają się ze sobą spotykać. Violetta zostaje wybaczana podczas występu w programie z powodu zmanipulowanego filmu. Studenci mobilizują się by pomóc koleżance, a Leon domaga się od Ludmily wydania niezmontowanego filmu. Dziewczyna zaprzecza, że takowy posiada, ale w upuszczonym przez nią telefonie Tomas odnajduje cały materiał. Następuje ogłoszenie finalistów: Ludmila, Tomas, Renzo i Leon! Gregorio naciska na Broadway i Mariottiego, by wyeliminowali Federico z programu. Czy zdrajca zostanie ujawniony? Angie rzuca Germana bez podania powodu. Uknute przez Jacinto plany kradzieży pieniędzy Germana zostają pokrzyżowane przez Jade.
65
Sztuczki Ludmily mające pozbawić Violettę zwycięstwa spotykają się z powszechną dezaprobatą. Studenci odwracają się od niej i umieszczają w sieci pełny film, aby pokazać telewidzom prawdę. Publiczność na forach internetowych domaga się przywrócenia Violetty do konkursu, niektórzy jej zwolennicy pojawiają się pod jej domem. Jednak Federico przekonuje ich, że dom należy do niego i zebrani rozchodzą się, zanim German orientuje się w sytuacji. Cami gniewa się na Broadwaya za szpiegowanie, ale on tłumaczy, że został zmuszony przez Gregoria. Ludmiła nie ustaje w obwinianiu Violetty za swoje problemy i poprzysięga zemstę. Jade zgadza się nie informować policji o zdemaskowanym planie kradzieży, ale później podsłuchuje rozmowę, w której Jacinto omawia ze swoim kompanem kontynuację niecnych zamiarów.
Angie ;pp

Piosenka finałowa pierwszego sezonu w wykonaniu producentów


Siema!
Twórcy  "Violetty" śpiewają jedną z piosenek finałowych.  Dziękujemy im za wszystkie trudy dzięki czemu mamy tak wspaniały serial (telenowelę). :) 

 
 Angie ;pp

Produkty Violetty- bransoletki, tatuaże i naklejki!!!

Hejo!
Dodaję post o "produktach Violetty" - bransoletkach, tatuażach oraz naklejkach, które będziecie mogli zdobyć w normalnych kioskach i  pewnie jeszcze w Empiku (na razie wiem, że są we Włoszech,a w Polsce pewnie się pojawią)


fioletowo-merchandising

1. Tatuaże:
$ (KGrHqZ,! RQFGJQ1JDdLBRnHoTkIS! ~ ~ 60_12
Jak widzicie z różnymi postaciami :)

2. Naklejki:
5228_38_685x158_Violetta

Zbierz je wszystkie z bohaterami serialu Violetta!!!
Jest 5 paczek po 100 małych naklejek, po 2, 50 EURO (na razie we Włoszech).
Możesz przyklejać je gdzie Ci się żywnie podoba!!!

3. Bransoletki:
969406_528640833839110_1182042224_n
Różne kolory i wzory bransoletek z postaciami z serialu!!!
Saszetka we Włoszech : 2, 50 EURO
Jeżeli ktoś z was zbiera naklejki Violetty, które można wkleić do albumu wymienię się z Wami!
Jeśli ktoś chętny pisać w komach...
Angie ;pp

Pamiętnik Violetty ORGINALNY!

 Siema!
Powiem Wam teraz trochę o Pamiętniku Violetty, który ma ukazać się niedługo we Włoszech (szkoda, że nie w Polsce) :(
Wymiary: 17,5 x 22 x 2 cm

Sklepy: wszystkie dobre z zabawkami
Opis:
- jest zamknięcie na magnes
- obrazki na kartkach podobne do tych Violetty (oczywiście tylko na około kartki)
Tak wygląda:
86848-ViolettaDiarioSegreto2
Angie ;pp

Bridgit Mendler in Violetta2!

Siema!
Oto znowu 2 sezon Violetty, w którym wystąpiła gościnnie Bridgit Mendler - gwiazda serialu Good Luck Charlie (pl: Powodzenia Charlie).


A
 
Angie ;pp

Studio 21 vs On beat studio!

Siema!
Ostatnio dowiedziałam się, że podobno nazwa "STUDIO 21" ma zmienić się na "ON BEAT STUDIO"!

studio21-studioonbeat

Która nazwa Waszym zdaniem lepsza? Ja osobiście przywykłam już do nazwy Studio 21, ale zobaczymy ...
Piszcie w komentarzach :)

Pamiętnik Violetty-Już niedługo w sklepach

Siemanko! ;)
Znalazłam zdjęcia pamiętnika Violetty. Można go kupić od początku maja w sklepach lub kioskach, np. w Empiku.
Pamiętnik jest ŚLICZNY! Ma dodatkowo długopis, który możecie zobaczyć na zdjęciu :) Ma też zamknięcie na magnes! W środku ma obrazki/rysunki :))) Ja zaczynam w nim pisać (zamierzam strasznie ładnie w nim pisać, żeby było PIĘKNIE :) POLECAM!!! Jest naprawdę BOOOSSSKKKIIII!!! 
 







Jakby coś to Violetta ma taki sam :) ZOBACZCIE:
Przypominam jeszcze: "Violetta" na Disney Channel od PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU o 16:00 i 20:00
 
Angie ;pp

Nowe postacie w drugim sezonie

Hej! Znalazłam kilka zdjęć bohaterów serialu Violetta 2:















Marco-Nowy uczeń "Studio 21"


 Diego-nowy uczeń
 Lara-Mechanik motocross 'owy












Jakie-Sostrzenica Antonia. Zakochana w Pablu.
    Esmeralda-szpieg Jade i Matiasa.
Angie ;pp

Post organizacyjny: muzyka na blogu...

Hej!                                                                   Chciałabym dodać muzykę na bloga i zastanawiam się o jakiej tematyce.
Czy chciałybyście żeby akurat były to piosenki z serialu "Violetta" czy inne? Jeśli chcecie, żeby to były inne to podajcie jakiegoś wykonawce.
Angie ;pp

Odcinek 67-13.07.2013r.

 Fabuła:
Ramallo oświadcza Angie, że wie, iż jest ona ciotką Violetty. Cami odkrywa, że Broadway przyjął na siebie winę za oblanie Ludmily wodą i że z tego powodu zostanie wydalony ze studia. Przekonuje Gregoria do niepodejmowania takiej decyzji, grożąc ujawnieniem szantażu, przy pomocy którego został zmuszony do szpiegowania studentów. Ludmila próbuje zmniejszyć szanse Violetty i Federico na wygraną umieszczając w ich domu świerszcze, które nie pozwalają im zasnąć. Podczas półfinałów Tomas dedykuje swoją piosenkę Fracesce. Ludmila życzy Violetcie niepowodzenia, ale Leon przekazuje jej słowa otuchy. Mimo zmęczenia dziewczyna daje porywający występ. Wydaje się, że Tomas został wyeliminowany. Jednym z finalistów jest Federico, ale kto będzie drugim: Ludmila czy Violetta? Jacinto podejrzewa, że German nie jest przekonany do ślubu z Jade i przekonuje ją, by przyśpieszyła termin ceremonii. Kontaktuje się też z japońskim partnerem biznesowym Germana i przekonuje go, aby zdeponował pieniądze w innym banku. Cała kwota znika…
Kilka zdjęć:
fot. Disney


fot. Disney
Czy one nie są śliczne?








HUEHUEHUE :D




Angie ;pp

Aktorzy: ile mają lat?

Siemka!
W tym poście chciałabym Wam powiedzieć ile nasi aktorzy w rzeczywistości mają LAT! Pewnie wiecie, że najmłodsza jest Martina Stoessel;)

Martina Stoessel MARTINA STOESSEL (Violetta) : 16 lat (skończyła 21 marca) wydaje mi się, że ona wygląda na jakieś 18, a wy jak sądzicie?
Jorge Blanco JORGE BLANCO (Leon) : 22 lata
Pablo Espinosa PABLO ESPINOSA (Tomas) : 21 lat
Mercedes Lambre MERCEDES LAMBRE (Ludmiła): 22 lata
Lodovica Comello LODOVICA COMELLO (Francesca): 23 lata
Candelaria Molfese CANDELARIA MOLFESE (Camila): 22 lata
Angie ;pp








Tomas vs Leon?

Siemka!
W tym poście chciałam się Was zapytać kogo wolicie Tomasa czy Leona!!! Chyba domyślacie się o czym piszę???
Znalazłam to zdjęcie:

Ten śliczny, ulizany fryz Leona *__*
JEGO NAJGORSZE ZDJĘCIE, PRZYNAJMNIEJ JA TAK UWAŻAM!!!


Piszcie w komach kogo wolicie!!!
Na koniec GIFEK!!!
DLA ODROBINY ŚMIECHU :

Biedna Viola!!! Ale gifek wygląda nadzwyczaj świetnie :D
Angie ;pp

Piosenki z serialu!!!

Siemka!!! :D
Chciałam Wam pokazać piosenki, które dotychczas były (w większości są fajne)!!! MIŁEGO SŁUCHANIA d(-_-)b !!!:
Leon na dobry początek < 3
Początkowa piosenka EN MI MUNDO
Te creo
Juntos Somos Mas
Entre tu y yo
Tej piosenki jeszcze nie było, ale jest mega- Are you ready for the ride?
 
Ven y canta

Veo Veo
Habla si puedes
Tienes Todo
I to tyle
Angie ;pp

Wywiad z Martiną Stoessel

  Hejka!
Tutaj jest wywiad z Martiną Stoessel. Długi, ale naprawdę fajny
Cześć! Dobrze bawisz się na planie Violetty?
Jest super! Zdjęcia do tego serialu to wielka przyjemność, poza tym już sam udział w tak wielkim przedsięwzięciu jest bardzo ekscytujący. To praca moich marzeń, więc jak do tej pory jest to najlepszy okres mojego życia.
Pewnie nie możesz się doczekać premiery serialu?
Jasne! To niesamowite doświadczenie. Ale z drugiej strony czuję pewien niepokój, bo nikt jeszcze tego serialu nie oglądał. Nie mogę doczekać się emisji "Violetty"!
Co sądzisz o modzie prezentowanej w serialu?
Stylizacje w "Violetcie" są super! Mamy świetnych kostiumologów, naprawdę spisali się na medal. Stylizacje mają bardzo indywidualny charakter, każdy strój odzwierciedla cechy postaci.
Jak w dwóch słowach opisałabyś stylizacje w "Violetcie"?
Są wyluzowane i świeże. Myślę wręcz, że fani będą chcieli kopiować styl swoich ulubionych postaci, jak tylko je zobaczą.
Czy możesz opisać styl bohaterki, którą grasz?
Violetta, którą gram ubiera się na luzie, ale jej styl zmienia się w trakcie sezonu. Nie mogę wyjawiać dlaczego tak się dzieje, ponieważ nie chcę zdradzać treści. Powiem tylko, że zmiany sposobu ubierania się podążają za zmianami wewnętrznymi bohaterki. Nic więcej nie powiem!
Czy mogłabyś porównać swój osobisty styl do stylu Violetty?
W rzeczywistości ubieram się inaczej, niż Violetta. Zazwyczaj nie noszę takich rzeczy, jak ona. Violetta jest bardzo dziewczęca. Uwielbia pastelowe kolory i kokardy, a jej stroje są bardzo zwiewne. Ja wolę ostrzejszy styl, bardziej rockowy!
Kto jest dla Ciebie wzorem do naśladowania pod względem stylu?
To proste! Uważam, że Miley Cyrus ma super styl. Jest świetna. Jest moją idolką. Zawsze ma super stylizacje i naprawdę wie, jak nosić ostre, rockowe ciuchy. Jest najlepsza!
Czy mogłabyś podzielić się z nami wskazówkami na temat mody?
Najlepsze, co mogę doradzić, to oryginalność. Fajnie jest bawić się modą i próbować różnych stylów, ale ja wolę wyróżniać się z tłumu i być inna, niż cała reszta świata.
Czy masz jeszcze jakieś wskazówki na temat mody?     
Uważam również, że garderoba powinna być odbiciem osobowości człowieka. Niech twój styl wyjawia twoją osobowość. Niech twoja osobowość przebija przez ubiór, niech twoje ubranie będzie deklaracją. Trzeba być śmiałym i przebojowym, a przy okazji mieć z tego frajdę!
Jak wyróżniasz się z tłumu?
Moją wizytówką jest różowa szminka. Zawsze mam ją przy sobie i zawsze się nią maluję. Nigdy nie zobaczycie mnie bez różowej szminki!
Jak to jest być główną bohaterką w nowym serialu kanału Disney Channel?
To wspaniałe uczucie. Jestem naprawdę wdzięczna za powierzenie mi tej roli i za wsparcie, którego udzielali mi wszyscy wokół. Mam nadzieję, że serial spodoba się Wam, tak jak nam podobała się praca nad nim!
W serialu jest mnóstwo śpiewu i tańca. Czy poza planem zdjęciowym też jesteś muzykalna?
I to jeszcze jak! Śpiew, muzyka i taniec to część mojej osobowości. One określają mnie jako osobę, jest to też jeden z najlepszych sposobów na wyrażenie swoich uczuć.
Co masz na myśli?
Cóż, zawsze kiedy chcę wyrazić swoje uczucia, zwracam się ku muzyce. Pierwszą reakcją na smutek jest śpiew. Pierwszą reakcją na radość jest również śpiew. W śpiewaniu spełniam się, dzięki temu jestem tym, kim jestem. To jest wspaniałe!
Czy grasz na jakichś instrumentach?
Niestety, na żadnym nie gram zbyt dobrze. Uwielbiam gitarę i chciałabym się nauczyć na niej grać, ale w tej chwili nie mam na to czasu. Kiedy skończymy zdjęcia do "Violetty", wtedy zapiszę się na lekcje, ale jeszcze nie teraz.
Czy sama piszesz swoje piosenki?
Chciałabym potrafić to robić, ale niestety nie umiem. Żeby móc napisać dobrą piosenkę, trzeba porządnie grać na jakimś instrumencie, a jak mówiłam u mnie z tym krucho. Kiedy zacznę naukę gry na gitarze, zacznę pisać piosenki. Już nie mogę się doczekać!
Co robisz w czasie wolnym od pracy?
Przede wszystkim lubię spotykać się z przyjaciółmi i rodziną. Poza tym słucham muzyki i śpiewam. Jak już mówiłam, muzyka stanowi ogromną część mojego życia. Towarzyszy mi zawsze i wszędzie, na planie "Violetty" i poza nim!
Czy chciałabyś wydać płytę i pojechać w światową trasę jako piosenkarka?
Zdecydowanie! Moim życiowym marzeniem jest zostać piosenkarką, dlatego moją idolką jest Miley Cyrus. Ona jest ekstra. Umie śpiewać, tańczyć i grać. Jej płyty trafiały na szczyty list sprzedaży i koncertowała na całym świecie. Mogę tylko pomarzyć o takiej karierze!
Co chciałabyś osiągnąć dzięki karierze muzycznej?
Chciałabym objechać cały świat! Marzę o występach na wielkiej scenie i tłumach wiwatującej i oklaskującej mnie publiczności. Marzę o fanach śpiewających do mojej muzyki i o energii, którą przekazują mi na scenę. Miley doskonale to wychodzi. Ja mogę jedynie próbować podążać w jej ślady i mieć nadzieję, że uda mi się osiągnąć to, co jej.
Jakiej muzyki lubisz słuchać?
Oprócz Miley Cyrus uwielbiam też Justina Biebera. Justin jest super! Naprawdę, niesamowity. Uwielbiam go.
Chciałabyś poznać Justina?
Co za pytanie! Pewnie, że tak! To byłoby spełnienie marzeń! Wiesz co? Myślę, że gdyby doszło do takiego spotkania, to bym zemdlała. Ale i tak mam nadzieję, że to się kiedyś stanie. Byłabym najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, gdyby udało mi się poznać Justina Biebera! Trzymam kciuki...
...
+ Leon na koniec
 Angie ;pp

Początki...

Cześć! Założyłam tego bloga z myślą o serialu Violetta, który można zobaczyć na kanale Disney Channel. Będę pisać o różnych nowinkach związanych z tym serialem.
Chciałam Wam powiedzieć, że prowadzę drugiego bloga z opowiadaniami:
http://violetta-historia.blogspot.com/
WSZYSTKICH FANÓW SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!
Na początek kilka zdjęć:





Angie ;pp