wtorek, 13 sierpnia 2013

Piosenka finałowa pierwszego sezonu w wykonaniu producentów


Siema!
Twórcy  "Violetty" śpiewają jedną z piosenek finałowych.  Dziękujemy im za wszystkie trudy dzięki czemu mamy tak wspaniały serial (telenowelę). :) 

 
 Angie ;pp

1 komentarz: