Serial Violetta
wtorek, 13 sierpnia 2013
Piosenka finałowa pierwszego sezonu w wykonaniu producentów
Siema!
Twórcy "Violetty" śpiewają jedną z piosenek finałowych. Dziękujemy im za wszystkie trudy dzięki czemu mamy tak wspaniały serial (telenowel
ę
). :)
Angie ;pp
1 komentarz:
Anonimowy
31 sierpnia 2013 10:11
piękna piosenka
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
piękna piosenka
OdpowiedzUsuń