Serial Violetta
wtorek, 13 sierpnia 2013
Studio 21 vs On beat studio!
Siema!
Ostatnio dowiedziałam się, że podobno nazwa "STUDIO 21" ma zmienić się na "ON BEAT STUDIO"!
Która nazwa Waszym zdaniem lepsza? Ja osobiście przywykłam już do nazwy Studio 21, ale zobaczymy ...
Piszcie w komentarzach :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz