Siemanko! ;)
Znalazłam zdjęcia pamiętnika Violetty. Można go kupić od początku maja w sklepach lub kioskach, np. w Empiku.
Pamiętnik jest ŚLICZNY! Ma dodatkowo długopis, który możecie zobaczyć na
zdjęciu :) Ma też zamknięcie na magnes! W środku ma obrazki/rysunki
:))) Ja zaczynam w nim pisać (zamierzam strasznie ładnie w nim pisać,
żeby było PIĘKNIE :) POLECAM!!! Jest naprawdę BOOOSSSKKKIIII!!!
Jakby coś to Violetta ma taki sam :) ZOBACZCIE:
Przypominam jeszcze: "Violetta" na Disney Channel od PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU o 16:00 i 20:00
Angie ;pp
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz