wtorek, 13 sierpnia 2013

Pamiętnik Violetty-Już niedługo w sklepach

Siemanko! ;)
Znalazłam zdjęcia pamiętnika Violetty. Można go kupić od początku maja w sklepach lub kioskach, np. w Empiku.
Pamiętnik jest ŚLICZNY! Ma dodatkowo długopis, który możecie zobaczyć na zdjęciu :) Ma też zamknięcie na magnes! W środku ma obrazki/rysunki :))) Ja zaczynam w nim pisać (zamierzam strasznie ładnie w nim pisać, żeby było PIĘKNIE :) POLECAM!!! Jest naprawdę BOOOSSSKKKIIII!!! 
 







Jakby coś to Violetta ma taki sam :) ZOBACZCIE:
Przypominam jeszcze: "Violetta" na Disney Channel od PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU o 16:00 i 20:00
 
Angie ;pp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz