Dodaję post o "produktach Violetty" - bransoletkach, tatuażach oraz naklejkach, które będziecie mogli zdobyć w normalnych kioskach i pewnie jeszcze w Empiku (na razie wiem, że są we Włoszech,a w Polsce pewnie się pojawią)
1. Tatuaże:
Jak widzicie z różnymi postaciami :)
2. Naklejki:
Zbierz je wszystkie z bohaterami serialu Violetta!!!
Jest 5 paczek po 100 małych naklejek, po 2, 50 EURO (na razie we Włoszech).
Możesz przyklejać je gdzie Ci się żywnie podoba!!!
3. Bransoletki:
Różne kolory i wzory bransoletek z postaciami z serialu!!!
Saszetka we Włoszech : 2, 50 EURO
Jeżeli ktoś z was zbiera naklejki Violetty, które można wkleić do albumu wymienię się z Wami!
Jeśli ktoś chętny pisać w komach...
Angie ;pp
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz