Siemka!!! :D
Chciałam Wam pokazać piosenki, które dotychczas były (w większości są fajne)!!!
MIŁEGO SŁUCHANIA d(-_-)b !!!:
Leon na dobry początek < 3
Początkowa piosenka EN MI MUNDO
Te creo
Juntos Somos Mas
Entre tu y yo
Tej piosenki jeszcze nie było, ale jest mega- Are you ready for the ride?
Ven y canta
Veo Veo
Habla si puedes
Tienes Todo
I to tyle
Angie ;pp
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz