wtorek, 13 sierpnia 2013

Piosenki z serialu!!!

Siemka!!! :D
Chciałam Wam pokazać piosenki, które dotychczas były (w większości są fajne)!!! MIŁEGO SŁUCHANIA d(-_-)b !!!:
Leon na dobry początek < 3
Początkowa piosenka EN MI MUNDO
Te creo
Juntos Somos Mas
Entre tu y yo
Tej piosenki jeszcze nie było, ale jest mega- Are you ready for the ride?
 
Ven y canta

Veo Veo
Habla si puedes
Tienes Todo
I to tyle
Angie ;pp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz